Přeskočit na obsah

Družinovka Jestřábi

  7. -9. 6. 2024

  V pátek jsme se sešli v Jihlavě u Terna a šli společně nakoupit vše potřebné na víkend. Poté jsme šli směrem na Dvorce přes Hosov, kde jsme otestovali super hřiště a následně došli na chatu. Dali jsme si věčeři, rozdělali ohýnek a popřáli Vojtovi k narozkám a dali si společně dortík! Do večera jsme dědali blbosti na zahradě – vodní útoky balónky, čučeli do ohně a před spaním dali jednu partičku Bangu.

  Ráno jsme začali bábovkou od vendovi babičky a zbytkem dortu. Dopo jsme vyrazili na výlet do blízkého Rantířova, kde jsme bohužel nenašli žádnou zmrzku a tak se po druhé straně řeky vrátili přes Rounek, zkontrolovali křéči chajdu a nakonec i přebrodili řeku!

  Jen co jsme došli vrhli jsme se pod vedením Skipyho na přípravu obědu – brambory a naložené kuře… mňam mňam. Poledňáček a po slehnutí jsme šli ještě jednou otestovat řeku. Po svačině jsme si zkusili, jak se staví týpí v menší verzi a poté dali několik sérií Bangu! K večeři jsem zadělala na těsto a poté vykouzlila super langoše. S plnými bříšky jsme chvíli tupě zírali do zdi a poté otestovali vendovo super táborové rozšíření Bangu – vřele doporučuji. Když se den nachýlil, šli jsme spát.

  Ráno Venda připravil super snídani – krupičnou kaši a začali jsme s úklidem. Ten jsme opět prokládali partičkami Bangu a na závěr Vojta nachystal oběd a pak jsme vyrazili na vlak.

  Družinovka plná přestřelek nejen v Bangu ale i vodními balónky byla moc fajn!

  Křéča

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *